Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami!

Jaki jest pierwszy krok, by zacząć monitorować życie dziecka w internecie?

Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z naszego 2-dniowego okresu próbnego, czy od razu wykupić licencję, pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji za pomocą linku: http:// implite.com/monit12.apk

Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji za pomocą Sklepu Google Play?

Podczas tworzenia aplikacji prowadziliśmy konsultacje z szeregiem psychologów, którzy specjalizują się w pracy z młodzieżą. Kontrola musi być wszechstronna, aby była skuteczna. Jeżeli chcesz zapewnić bezpieczeństwo dziecku, musisz mieć dostęp do pełnej i nieograniczonej informacji - nie tylko wiedzieć gdzie się aktualnie znajduje, ale także z kim przebywa i czy na pewno nie jest narażone na zagrożenia takie jak czynnikami jak przemoc, używki czy niebezpieczni nieznajomi.

Aby dostarczyć pełen pakiet informacji o aktywności dziecka, aplikacja monitoruje również Gmail, Google Hangouts, Google Duo oraz szereg innych platform i komunikatorów, których operatorem jest Google. Nasza aplikacja nie akceptuje warunków komercyjnych Google, ponieważ, mimo że są uzasadnione w sprawach ochrona dorosłego konsumenta, nie umożliwiają one zapewnienia rodzicom pełnej kontroli nad działaniami dziecka.

Czemu podczas instalacji pokazują się alerty dotyczące bezpieczeństwa?

Ostrzeżenia pojawiające się w trakcie pobrania aplikacji Monitoring Dziecka są wynikiem realnego dostępu i wglądu do telefonu Twojego dziecka, jakie zapewnia Ci aplikacja. Monitoring Dziecka nie akceptuje warunków komercyjnych operatora Google - stąd pojawiają się ostrzeżenia podczas instalacji.

Ostrzeżenia te świadczą o wysokiej skuteczności Monitoringu Dziecka. Musisz wiedzieć, że aplikacja zapewni Ci pełen obraz czynności wykonywanych przez Twoje dziecko na telefonie komórkowym. Ostrzeżenia powiadamiają Cię, że jesteś o krok od pozyskania całego spektrum informacji o Twoim dziecku.

Co uwzględnia cena pakietu na 1 miesiąc?

Wykup pakiet, a uzyskasz pełen dostęp do działań Twojego dziecka w cyberprzestrzeni. Jeden pakiet umożliwia zainstalowanie aplikacji na telefonie dziecka na okres jednego miesiąca.

 

Do jakich aplikacji mogę mieć dostęp za pomocą Monitoringu Dziecka?

Monitoring Dziecka nadzoruje wszystkie działania na telefonie. Możesz uzyskać dostęp do takich aplikacji jak Whatsapp, Instagram, Facebook, Messenger, Tinder, Gmail, Teams, Skype i wiele innych. Zyskujesz także dostęp do przeglądarki internetowej używanej przez dziecko oraz do dokładnej lokalizacji miejsca jego przebywania w czasie rzeczywistym.

Czy korzystanie z tej aplikacji jest nieuczciwe w stosunku do dziecka?

Realia się zmieniają. Cyberprzestrzeń, komunikatory społeczne, Internet otwierają wiele możliwości dzieciom w dzisiejszych czasach. Stanowią jednak dla nich nie lada zagrożenie. Hasła takie jak mobbing, cyberprzemoc nie są już nowością.

Dzisiejsi rodzice i opiekunowie muszą dostosować metody opieki nad dziećmi, by móc im zapewnić bezpieczeństwo. W ustawieniach aplikacji Ty wybierasz, czy będziesz sprawdzać tylko lokalizacje dziecka, czy będziesz przeglądał jego social media, czytał wiadomości z nieznajomymi, czy chcesz mieć wgląd do wszystkich komunikatów, które wysyła dziecko. To jest Twoja decyzja, którą możesz dostosować do tego, przez jaki etap swojego rozwoju dziecko aktualnie przechodzi.  Czy widzisz niepokojące sygnały, czy może czujesz, że życie dziecka wymyka Ci się z rąk i przestajesz wiedzieć co się z nim dzieje.

Czy ta aplikacja jest stworzona tylko do monitoringu dzieci?

Zastosowanie aplikacji jest bardzo szerokie. Nasz dział B2B może doradzić w jaki sposób legalnie używać nasze aplikacji w np. celach zawodowych.

 

Czy mogę monitorować kilka telefonów jednocześnie?

Monitorowanie kilku telefonów jest możliwe i bardzo proste. Będziesz miał do nich dostęp z wybranego urządzenia. Jeżeli chcesz kontrolować np. dwa telefony - musisz zakupić dwa pakiety. W przypadku zakupu więcej niż jednego pakietu, pomoc techniczna skontaktuje się z Państwem, by ustalić, czy oprogramowania mają być przeznaczone dla dwóch różnych urządzeń, czy też dla jednego urządzenia urządzenie na okres dwóch miesięcy

Kto jest twórcą tej aplikacji?

Aplikacja została stworzona przez amerykańską firmę notowaną na giełdzie OTC w Nowym Jorku. Daje to najwyższy poziom gwarancji, że system, z którego korzystasz spełnia wszystkie wymogi prawne obowiązujące zarówno w USA, jak i w Unii Europejskiej.

Czy mogę pobrać aplikację na iPhone- system iOS?

Na ten moment pobranie aplikacji na system iOS nie jest możliwe.

Czy dziecko będzie wiedziało, że monitoruje jego telefon?

Instalacja aplikacji jest bardzo prosta. Podążając za instrukcjami, akceptując wszystkie warunki, o które zostaniesz zapytany w czasie pobierania Monitoringu Dziecka, Ty wybierasz, czy dziecko ma widzieć aplikacje i mieć świadomość tego, że jest monitorowanie. Ponadto, aplikacja działa nie obciążając pracy ani szybkości telefonu. W telefonie dziecka, Monitoring skrywa się pod nazwą AntyVirus, by nie wzbudzić podejrzeń.

Mam problem z instalacją. Co zrobić?

Pamiętaj, że na każdym kroku instalacji, możliwe jest jej przerwanie i ponowne otworzenie linku do instalacji. System zapamiętuję Cię jako swojego użytkownika, zapisuje więc w którym momencie instalacja została przerwana. Kolejne kroki instalacji będą podejmowane od tego momentu. Liczba prób pobrania aplikacji jest nieograniczona, jednak z prostą instrukcją oraz praktycznym filmikiem instruktażowym, instalacja nie będzie stanowiła problemu dla żadnego rodzica!

Nie widzę gdzie znajduje się moje dziecko. Co mam zrobić?

Należy sprawdzić w ustawieniach telefonu, czy Aplikacja ma stały dostęp do lokalizacji, nie tylko gdy jest używana, oraz czy tryb oszczędzania baterii jest wyłączony.

            Wejdź do głównego menu telefonu ->

  1. „Bateria i wydajność” w celu sprawdzenia, czy „oszczędzanie baterii” jest wyłączone
  2. Ustawienia -> „Aplikacje” -> Zarządzaj aplikacjami -> AntyVirus -> „Lokalizacja” musi być włączona zawsze, nie tylko w czasie używania aplikacji.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Polityka Prywatności